אודות החברה
 
 
אודות החברה
 

המרכז הארצי להדברת פשפשים

פשפשי המיטה מהווים מטרד בין לאומי לאדם. כאשר אנו הולכים לישון אין אנו מדמיינים כי נפגוש פשפשים במיטתנו, המיטה הנוחה מציעה את שרותיה לא רק לנו אלא גם לפשפשי המיטה המתרבים ומזיקים לאדם.
פשפש המיטה גורם לעקיצות קשות ביותר גירודים עזים, אלרגיות רבות . פשפש המיטה לרוב עובר מאדם למשנהו על ידי שהייה על גבי אדם נגוע. פשפשים ניזונים מדם חם אשר אותו הם לוקחים ישירות מהאדם. נשיכתם אינה קטלנית אולם התוצאה לאחר מכן לא מאחרת להגיע גירודים עזים בכל חלקי הגוף ואדמומיות. אנו במרכז הארצי להדברת פשפשים יודעים כיצד לטפל בבעיה עבורכם. חברתנו בעלת וותק של קרוב לעשרים שנה בתחום ההדברה ואנו פועלים בכל הארץ, ברשותנו צוות מדבירים מנוסה ובעל רישיון והיתר הדברה מספר 1675 מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

על מנת למנוע או להקטין את הנגיעות מפשפש המיטה כדאי להזהר ולזרוק מזרונים ישנים או מיטות ישנות, אחד הסימנים המובהקים להמצאות פשפשים הוא סימני דם על הסדין או על קצוות המיטה כדאי לבדוק זאת היטב.
במידה ואנו נגועים בפשפש המיטה כדאי להזמין חברת הדברה מיומנת שתדע כיצד לפתור את הבעיה בצורה היעילה והנכונה עם חומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה.
כדאי להעביר את הסדינים דבר ראשון להרתחה ביחד עם השמיכה, אנו דוגלים בשיטת ipm ניטור בקרה ורק בשלב הסופי ביצוע הדברה.
חברתנו מבצעת טיפול משולב הכולל :
איבוק בכל חריצי החשמל
שאיבה עם קיטור בעל חום גבוה
שואב אבק טיפול בשאיבה
ורק בסוף ניתן לבצע ריסוס בכל האזור הנגוע בחומרים המותאמים לכך ובעלי רעילות נמוכה ביותר

נשמח לסייע בכל שעות היממה

חברתנו מתמחה בתחום הדברת טרמיטים וגם תחום הדברת צרעות ובין היתר כמובן

הדברת פשפשים במכשור טכני מיוחד המותאם לכך.

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה