הדברת פשפש המיטה
 
 
איך נלחמים בפשפש המיטה
 

איך נלחמים בפשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה היא הדברה סיזיפית. לפעמים אפשר להדביר את פשפש המיטה בביקור אחד ולעתים יידרשו מספר ביקורים עד להדברת הפשפשים לחלוטין. אם גיליתם כתמי דם על המיטה, אם אתם קמים בבוקר והגוף שלכם מלא בעקיצות ואם מצאתם נשלים בצבע חלודה על המיטה, כנראה שפשפש המיטה נמצא בבית שלכם ואתם חייבים להזמין מדביר מקצועי מומחה בתחום הדברת פשפש המיטה.

הדברת פשפש המיטה – איך מצליחים להילחם בו?

בשנים האחרונות יש דיווחים רבים על הימצאות פשפש המיטה בישראל. בשנות השישים הצליחו להכחיד אותו, אך בשנים האחרונות, הימצאות פשפש המיטה הפכה למכה. כדי להילחם בהצלחה בפשפש המיטה יש צורך במדביר מיומן ובעל ניסיון בתחום. יש מספר שיטות להדברת פשפש המיטה, מדביר מקצועי ומיומן ידע להתאים לכל מקום את השיטה היעילה ביותר.

הדברת פשפש המיטה באמצעות חומרים כימיים מבוססת על ריסוס חומרי הדברה במקומות שבהם נמצא הפשפש. בשנים האחרונות שיטה זו התגלתה כשיטה פחות יעילה מאחר והפשפשים פיתחו חסינות לחומרי ההדברה הכימיים. הפתרון המוצע הוא לרסס כמות קטנה של חומרי הדברה, אך מספר פעמים ולאורך זמן מתוך הנחה שריסוס קבוע יגרום להרעלת הפשפשים, אומנם באופן איטי, אך בטוח יותר.

שיטת הערפול היא שיטה שבה מרססים חומרי הדברה בחלל האוויר. חומרי ההדברה נשארים באוויר ומרעילים את הפשפשים. לשיטה זו יש חסרון, אפקט ההדברה נעלם מהר מאוד, מספר שעות לאחר פיזור חומרי ההדברה.

הדברת פשפש המיטה בשיטת אבוקות האש. אבוקות האש הם בקבוקים סגורים המכילים חומרי הרעלה. לפני תחילת ההדברה סוגרים את כל החלונות, פותחים את האבוקות ומדליקים אותם. העשן המכיל חומרי הדברה רעילים מתפזר בחדר, בא במגע עם הפשפשים והורג אותם.

בשנים האחרונות  נמנעים מדבירים רבים משימוש בחומרים כימיים ומנסים להילחם בפשפש המיטה באמצעות מכונות קיטור. החומר בקיטור אינו רעיל, מדובר באדי מים פשוטים, אך אדי המים מצליחים לחדור לכל חור ולכל סדק שבו נמצאים הפשפשים, ברצפה, בתקרה, במזרון של המיטה על המשקופים ועוד ולהסיר אותם. לאחר הטיפול מניחים מלכודות כדי ללכוד את הפשפשים שנשארו. כעבור שמונה ימים חוזר המדביר לבדוק את המלכודות, אם הוא גילה פשפשים במלכודת הוא יבצע הדברת פשפש המיטה באמצעות חומרים כימיים.

 

 

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה