הדברת פשפשים
 
 
דרכי מניעה מפשפשים
 

הדברת פשפשים – ההדברה הטובה ביותר היא המניעה

לאחר שבשנות השישים הצליחו להכחיד את הפשפשים, בשנים האחרונות הם חזרו לארץ, ובגדול. הם לא מעבירים מחלות, אך הם מטרידים, עוקצים ומגרדים. קל מאוד להכניס אותם הביתה, אך קשה מאוד להיפטר מהם. הם פעילים בעיקר במזרונים, על הספות ועל הכורסאות ובמקומות שבהם רמת ההיגיינה אינה גבוהה. מסקר שנערך בשנת 2010 עולה כי תפוצת הפשפשים עלתה בחמישים עד מאה וחמישים אחוז, יחסית לשנים קודמות.

הדברת פשפשים – איך למנוע פשפשים בבית?

בשנים האחרונות יש טרנד לוהט של שיפוץ רהיטים ישנים. אנשים רבים הרואים בצדי הדרכים רהיטים במצב טוב, אוספים אותם ומכניסים אותם הביתה.  גם אם השיפוץ מצליח והתוצאה מעוררת התפעלות, אתם עלולים לשלם מחיר כבד אם הרהיט שהכנסתם הביתה נגוע בפשפשים.

לפני שאתם מכניסים רהיט ישן הביתה בדקו האם אין על הרהיט, במיוחד בפינות, נקודות שחורות או סימנים של כתמי דם, ובכלל, באופן עקרוני כדאי להימנע מהכנסת רהיטים ישנים הביתה, גם רהיטים שמוצאים זרוקים ברחובות וגם רהיטים הנמכרים באתרים של יד שנייה.

במקומות אשר נגועים בפשפשים כדאי להציב מלכודות בבית. את המלכודות יש להציב לרגלי המיטה ולקוות שהפשפשים יילכדו בתוכן. חשוב לציין כי המלכודות יעילות רק במקרים שבהם הפשפשים עדיין לא התמקדו בתשתיות הבית, כאשר הן כבר התמקדו בבית, אין ברירה, חייבים להזמין מדביר מקצועי המתמחה בהדברת פשפשים.

מצאתם פשפשים במלכודת, ייתכן ובבית שלכם כבר נמצאים פשפשים, הזמינו עוד היום מדביר מקצועי שיבדוק האם הפשפשים כבר הגיעו אל הבית ובמקרה הצורך, ידביר אותם.

מצאתם פשפשים במזרון וביצעתם הדברה, לאחר סיום ההדברה כדאי לעטוף את המזרון בכיסוי מיוחד. בחנויות אפשר למצוא כיסויים המגנים על המזרונים מפני קרדית האבק או בריחת שתן של ילדים. הכיסויים עוטפים הרמטית את המזרון מכל הצדדים והם יצליחו למנוע גם חדירה של פשפשים אל תוך המזרון.

הקפידו לשמור על רמת היגיינה גבוהה בבית ובחצר, ידוע כי הפשפשים נמצאים בעיקר במקומות שבהם רמת ההיגיינה נמוכה.

 

לא הצלחתם למנוע, יש לכם פשפשים – הזמינו עוד היום הדברת פשפשים מקצועית!

הדברת פשפשים נחשבת לאחת ההדברות המורכבות הדורשות ידע מקצועי וניסיון רב. לעתים יספיק ביקור אחד של מדביר מקצועי ולעתים יידרשו מספר ביקורים וזו גם הסיבה מדוע יחסית לסוגי ההדברות האחרות, הדברת הפשפשים יקרה יותר.

בעבר ההדברה של הפשפשים הייתה מתבצעת באמצעות שאיבה, אבל לא תמיד זה עזר. הביצים של הפשפשים דביקים מאוד ומספיק שביצה אחת נשארה על המזרון כדי שממנה תתפתח מושבה גדולה של פשפשים.

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה