הדברה נגד פשפשים
 
 
הדברה נגד פשפשים
 

הדברה נגד פשפשים – הדברה במספר שלבים

על מכת הפשפשים במנהטן בניו יורק כבר שמעתם? אם הפשפשים הגיעו לניו יורק, הם יכולים להגיע גם אלינו. החוקרים סבורים כ מטיילים שנוסעים לארצות נחלשות, ארצות שבהן לא הודברו הפשפשים, חוזרים למדינות העולם המערבי ומביאים אתם את הפשפשים. הדברה נגד פשפשים מלווה בקשיים, הפשפש הוא חרק קטן אשר בקושי נראה, הוא מסתתר בסדקים ובחריצים ומתרבה במהירות. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" פיתחו בהצלחה שיטות מגוונות למלחמה בפשפשים, צרו קשר, אחת השיטות ודאי תתאים גם לכם.

הדברה נגד פשפשים – הכול על תהליך ההדברה

מלחמה נגד הפשפשים חייבת להתרחש בכל החזיתות ובכל מקום שבו יש חשד להימצאות הפשפשים.

השלב הראשון של ההדברה הוא בדיקה יסודית ומקצועית לאיתור הפשפשים. את ההדברה יש לבצע בכל המקומות שבהם נמצאו סימנים, בחדר הנגוע ובחדרים הסמוכים. אם נמצאו סימנים ונגיעות בשני חדרים, מומלץ לבצע הדברה בכל הדירה. אם כל הדירה נגועה, מומלץ לבצע הדברה גם בדירה הסמוכות. בכל קומה שבה נמצאו פשפשים בשתי דירות, חשוב לבצע הדברה בכל הקומה.

הדברה נגד פשפשים חייבת להיות חלק מהדברה משולבת. ההדברה המשולבת כוללת שאיבה חזקה בשואב רב עוצמה, סתימת סדקים ובדיקה יסודית של המצעים, המזרונים, פינות המיטה, ארגז המצעים, בספות ובכורסאות בסלון ובאזורי ישיבה נוספים. חשוב גם לבדוק בין קפלי הווילונות, מתחת לשטחים, בשקעי החשמל ובכל פינה חשוכה, מבודדת ומוסתרת.

שואב אבק רב עוצמה יכול להפחית את כמות הפשפשים, אל לא להשמיד אותם לגמרי. כדי לקטול את הפשפשים יש להשתמש בחומרי הדברה, רצוי חומרי הדברה ירוקים. חשוב להקפיד כי חומרי ההדברה מאושרים על ידי משרד הבריאות.

שיטה נוספת ואפקטיבית של הדברה נגד פשפשים היא שימוש במתקני חום. יש לכוון מכשירים המקרינים חום גבוה ישר אל מקומות המסתור של הפשפשים. אומנם, החום הורג את הפשפש, אך גם בשיטה זו לא תמיד תצליחו למגר את הפשפשים לצמיתות, חשוב לשלב עם שיטות הדברה נוספות.

בשל מחזור החיים של הפשפשים יש לבצע פעולת הדברה לפחות בשני מועדים שונים ולפעמים אפילו יותר. לאחר הטלת הביצים על ידי הנקבה עוברים מספר ימים עד שמתפתחים פשפשים בוגרים. כדי לוודא כי הדברנו גם את הפשפשים החדשים שנוצרו לאחר פעולת ההדברה, יש לחזור על הפעולה מספר פעמים

כמו כן חברתנו מתמחה בתחום הדברת פרעושים במגוון שיטות ואמצעים.

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה