הדברת פשפשים
 
 
הדברת פשפשים בבית
 

הדברת פשפשים בבית – כל מה שצריך לדעת

יש מספר זנים של פשפשים, פשפש גינות, פשפש סרחן, פשפש נחלים, אך הפשפש המזיק ביותר לאדם הוא פשפש המיטה. פשפש המיטה, כמו שמו, נמצא בעיקר במיטות וברהיטים השונים שבבית. הוא ניזון מדם יונקים, גם של האדם, מסתתר במשך היום ויוצא לציד בשעות החושך. הדברת פשפשים בבית היא עבודה של מקצוענים. קשה מאוד להיפטר מהפשפשים ורק מדביר מימן ומקצועי ידע לפתור את הבעיה לצמיתות. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" צברנו ניסיון וידע רב בתחום, צרו קשר, אנו נדע איך לעזור גם לכם!

הדברת פשפשים בבית – חמישה דברים שחשוב לדעת על פשפש המיטה

הפשפשים ידועים כמעבירי מחלות בין בני האדם. במקרה של אלרגיה, עקיצת הפשפש תהפוך לנפיחות ועלולה לגרום לבעיות בריאות חמורות.

את הנוכחות של הפשפשים מזהים לפי הסימנים הבאים: סימני דם על הסדינים, הפרשות על הקירות, עקיצות או סימני גרד באזורי הצוואר, החזה או הגב התחתון. הפשפש פועל בצורה שיטתית, הוא עוקץ, זז מספר מילימטרים, עוקץ שוב וכן הלאה. אם יש לכם שורה של עקיצות באזורים הנ"ל, מרב הסיכויים כי נעקצתם על ידי פשפש המיטה. בעקיצות פשפשים מטפלים באמצעות  אנטיביוטיקה.

לפשפש המיטה יש ריח חריף וחזק, אם אתם מזהים את הריח או מריחים ריח בלתי מוכר נוסף על הסימנים הנ"ל, הזמינו מיד מדביר מקצועי.

יש להבחין בין פרעוש לבין פשפשים. הפשפשים אינם מסוכנים כמו הפרעושים, אך הם מהווים מטרד רציני במיוחד כאשר הם באזורי מגורים. הפשפשים הם חרקים שטוחים בעלי צורה אובאלית וחסרי כנפיים. בניגוד לפרעושים הם מסוגלים לנתר והם עוברים ממקום למקום כאשר הם נטפלים ליונקים, חיות או בני אדם, ועל גבם הם מגיעים למקום החדש.

 

הדברת פשפשים בבית – שלושה דברים שצריך לדעת

לפשפשים יש נטייה לחדור לתוך סדקים צרים ולהסתתר במקומות אפלים. כדי להדביר את הפשפשים יש לערות בדיקה יסודית בכל חלקי הבית ולאתר את המקום הנגוע. אם איתר המדביר יותר ממקום אחד בבית , כדאי להדביר את כל הדירה.

הדברת פשפשים בבית עלולה להתפרס על פני תקופה ארוכה. הפשפש מטיל ביצים המתפתחים לזחלים ולפשפש בוגר. כדי להיות בטוחים שהצלחנו גם להדביר את הפשפשים שבקעו מהביצים לאחר ההדברה הראשונה, יש לחזור על פעולת ההדברה לאחר עשרה ימים עד שבועיים.

לא מומלץ להשתמש בחומרי הדברה רעילים, הם עלולים לסכן את הסביבה ואת דיירי הבית. במרכז הארצי להדברת פשפשים עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה.

 

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה