הדברת פשפשים
 
 
הדברת פשפשים טבעית
 

הדברת פשפשים טבעית – מה סוד ההדברה

הידעתם, עשרים וחמישה אחוז מבתי המלון בארצות הברית נגועים בפשפשים. אחרי שנים רבות של היעדרות, הפשפשים חזרו ובגדול. מטיילים שטיילו בארצות העולם השלישי הביאו לעולם המערבי וגם לישראל את מכת הפשפשים. הדברת פשפשים אינה הדברה קלה. חשוב למגר לחלוטין את כל החרקים הקטנים ורצוי עם כמה שפחות חומרים כימיקלים. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" מבצעים דברת פשפשים טבעית. זוהי הדברה מקצועית, יעילה ולא מסוכנת.

הדברת פשפשים טבעית – איך היא מתבצעת?

ברגע שגילתם כי קיים חשד של פשפשים בביתכם יש לבצע כמה פעולות מקדימות לפני ביצוע ההדברה. יש לשאוב עם שואב אבק רב עוצמה את כל המקומות הנגועים בפשפשים, חשוב להתרכז במזרונים, בשמיכות, במצעים, בספות, בשטיחי המרבץ של חיית המחמד ועוד. את המצעים כדאי לכבס בחום גבוה ולייבש בשמש. אם יש לכם בעלי חיים, יש לרחוץ אותם עם שמפו נגד פשפשים.

הדברת פשפשים טבעית מתבצעת בשני אופנים.

הדרך האחת היא ריסוס באמצעי הדברה ירוקים כמו למשל חומרי הדברה ממשפחת הפריטואידים.

הדרך השנייה היא שימוש במתקני חימום ניידים הפולטים חום גבוה באזורים שבהם מסתתרים החרקים. החום הגבוה קוטל ישר את החרק ואינו פוגע או מזיק לסביבה.

הדברת פשפשים טבעית אינה מסתיימת בביקור אחד. מחזור החיים של הפשפשים נמשך מספר שבועות ובמהלכם בוקעים ביצים המתפתחים לנימפות ולפשפשים בוגרים. כעבור שבועיים יש לחזור על פעולת ההדברה כדי לוודא שהצלחנו להדביר גם את הביצים והפשפשים החדשים שבקעו בתקופה זו.

הדברת פשפשים טבעית – כמה טיפים ועצות טובות

אם החלטתם לבצע הדברת פשפשים טבעית, לבד ללא עזרת מדביר מקצועי כדאי לכם לאתר את מקום הפשפשים ולאוורר אותם עם מכשיר אדים- קיטור. את האדים החמים הצמידו למיטה, לקירות, לסדקים ולכל מקום שבו יש לכם סימני נגיעות.

תקנו ואטמו את כל הסדקים בבית. אם יש לכם טפטים, הדביקו היטב את הקצוות המשוחררים של הטפט.

אם יונים או ציפורים מקננות באדן החלון או קרוב לביתכם, הרחיקו את הקינים. במקרים רבים הם הגורם המושך את הפשפשים לבית.

אם לא הצלחתם לבער את הפשפשים, צרו מיד קשר עם המרכז הארצי להדברת פשפשים. לצוות העובדים יש שיטות מקצועיות של הדברת פשפשים טבעית, הם ידעו איך לפתור את הבעיה, ולתמיד.

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה