הדברת פשפשים
 
 
הדברת פשפשים ירוקה
 

הדברת פשפשים ירוקה – להדביר בלי לפגוע בסביבה

לאחר שנים רבות של היעדרות, הפשפשים חזרו אלינו. בכל העולם, גם במקומות יוקרתיים ובבתי מלון יקרים, מדווחים על הימצאות פשפשים. ההנחה היא כי מטיילים ממדינות המערב נוסעים לטייל במדינות העולם השלישי וחוזרים הבית עם טרמפיסטים סמויים. את הפשפשים חייבים להדביר לצמיתות, אחרת הם יתרבו שוב ושוב. הדברת פשפשים ירוקה היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר להדביר את החרקים הקטנים והמטרידים.

הדברת פשפשים ירוקה – מהם הסימנים להימצאות הפשפש

אם מצאתם סימני דם על הסדין, יש להניח כי יחד אתכם ישנים במיטה גם פשפשים.

סימנים של מצבור נקודות שחורות בקפלי המזרון או במיטה מעידים על הימצאות הפשפשים.

אם יש לכם עקיצות מרוכזות, ארבע עד שש עקיצות במקום אחד, במיוחד בפנים, בצוואר או בגב התחתון, מרב הסיכויים כי נעקצתם מפשפשים.

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

הפשפשים מסתתרים בקירות, בסדקים, תחת המזרונים או בכלי המיטה. כדי להדביר אותם יש צורך להגיע אל כל הפינות והמקומות שבהם הם נמצאים.

את הסדינים, הציפות והציפיות יש להרתיח במים רותחים ולייבש אותם לאור השמש.

יש אפשרות להדביר את הפשפשים באמצעות חומרי הדברה כימיים, אך הדברה זו לא תמיד תפתור את הבעיה ותחשוף אתכם לחומרים כימיים מסוכנים.

למרכז הארצי להדברת פשפשים יש פתרונות ירוקים ויעילים. אמצעי ניטור משוכללים יאתרו את כל המקומות הנגועים בפשפשים בבית ומכת חום גבוה עם ממוצע של מאה וחמישים מעלות תפגע בחרק עצמו בלי להזיק לסביבה.

הדברת פשפשים ירוקה אינה מתבצעת בפגישה אחת. יש לחזור על ההדברה הירוקה לאחר ארבעה עשר ימים. הדברה חוזרת לאחר כשבועיים תבטיח כי הצלחנו לבער גם את הביצים ואת הזחלים שבקעו בימים האחרונים.

כדי להקטין את הסיכויים להימצאות של פשפשים בבית, לא מומלץ להכניס הביתה מזרונים, כריות או כלי מיטה משומשים. אם אתם נאלצים לישון במקומות שבהם רמת ההיגיינה ירודה, חפשו סימנים של פשפשים על המיטה. אם מצאתם, חפשו מקום אחר כדי שלא תיקחו אתכם את החרקים ותעבירו אותם לבית או למקומות אחרים.

ל"מרכז הארצי להדברת פשפשים" יש פתרונות מתקדמים ויעילים לגילוי מוקדם של פשפשים ולהדברה. אנו מבצעים הדברת פשפשים ירוקה, יעילה ובלתי מסוכנת. צרו קשר, נשמח לעזור גם לכם.

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה