הדברת פשפשים
 
 
הדברת פשפשים מחיר
 

הדברת פשפשים מחיר – מהם הגורמים המשפיעים על המחיר

הפשפשים הם חרקים שטוחים וחסרי כנפיים. הם מגיעים אל ביתנו דרך חיות המחמד או על גב חפצים ישנים כמו רהיטים משומשים, מזרונים, קופסות ישנות, מזוודות ועוד. הדברת הפשפשים היא עבודה של מקצוענים וככל שהמדביר צבר ניסיון רב, כך הוא ידע לזהות את הפשפשים ולהילחם בהם בהצלחה. להדברת פשפשים מחיר, אין מחיר קבוע. המחיר תלוי במספר גורמים שאותם נפרט במאמר.

הדברת פשפשים מחיר – לפי מה נקבע המחיר?

מחיר ההדברה נגד פשפשים נקבע בהתאם לשטח הנגוע בפשפשים. כאשר מתגלים סימנים להימצאות הפשפשים, יבדוק המדביר ביסודיות את החדר שבו התגלו הסימנים. הוא יבדוק גם את החדר הסמוך ואם גם שם יתגלו סימנים המעידים על הימצאות הפשפשים הוא ידביר את כל שטח הדירה. אם התגלו פשפשים בכל הדירה רצוי גם להדביר את הדירה הסמוכה. אם התגלו פשפשים גם בדירה הסמוכה, יש להדביר את כל הקומה. מחיר ההדברה ייקבע בהתאם למספר החדרים או הדירות שבהם יבצע המדביר הדברה נגד פשפשים.

הדברת פשפשים מחיר ייקבע גם בהתאם למספר הביקורים שערך המדביר.  כמעט כל הדברה נגד פשפשים מצריכה לפחות שני ביקורים. בביקור הראשון יאתר המדביר את מקום הימצאות הפשפשים וידביר אותם ובביקור השני הוא יוודא כי לא נולדו פשפשים חדשים. אם הוא ימצא מקומות נגועים חדשים, הוא יבצע הדברה חוזרת. לעתים יידרשו מספר פעולות הדברה כדי לבער את כל המוקדים.

גם הוותק והניסיון הם פרמטר חשוב בקביעת המחיר. שוק ההדברות הוא שוק פרוץ, פועלים בו מדבירים רבים ללא הסמכה, ללא רישיון וללא ניסיון. רק מדביר שצבר ניסיון והצליח לשרוד בתחרות, הוא מדביר מקצועי, מדביר ששווה את המחיר. אל תתפתו למדבירים זולים, מחיר זול מדי עלול לאותת על חוסר ידע וניסיון ועל שימוש בחומרי הדברה זולים ומזיקים.

מדביר פשפשים איכותי ומקצועי ישתמש במכונת קיטור, ידאג לאבק את החריצים בנקודות החשמל. מדביר מקצועי ידע כיצד לשאוב ולבצע ניטור וריסוס בחומרי הדברה בשילוב igr המותאמים לריסוס נגד הפשפשים.

איכות החומרים שבהם משתמש המדביר משפיעה על המחיר. אל תחסכו ואל תזמינו מדביר העושה שימוש בחומרים ללא אישור של משרד הבריאות. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" משתמשים בחומרי הדברה ירוקים, חומרי הדברה שאינם פוגעים בסביבה ואינם מזיקים לבני האדם.

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה