הדברת פשפש המיטה
 
 
הדברת פשפש המיטה – איך להילחם בהצלחה בפשפשים
 

הדברת פשפש המיטה – איך להילחם בפשפשים

הפשפשים הם חרק מוצץ דם. במשך כל שעות היום הפשפשים נמצאים במקומות מסתור, בחריצים, בסדקים, בין קפלי המיטה ובמקומות לחים ואפלים ובלילה הם יוצאים ל"ארוחות שחיתות". הם ניזונים מדם יונקים, הם לא מעבירים מחלות, אך עוקצים ומטרידים. עקיצת הפשפש מסוכנת במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות.

הדברת פשפש המיטה – שישה דברים שחשוב לדעת על הפשפש ועל ההדברה

הפשפשים הם חרקים קטנים עם כנפיים ייחודיות ושני מחושים דקים. יש אלפי מינים של פשפשים, אך מבין כולם הפשפש המטריד ביותר הוא פשפש המיטה. הם אוהבים לחיות בכל מקום לח, חמים ומוגן מהשמש.

פשפש המיטה פוגע בנו בעת השינה, בדיוק בשעות שבהן אנו פחות ערניים. כאשר הוא עוקץ אותנו בשינה, הוא מפריש חומרי אלחוש, ולכן אנו לא מרגישים את העקיצות, רק בבוקר כשאנו מזהים את העקיצות, אנו מבינים כי פשפש המיטה היה, וכנראה עוד נמצא, במיטה שלנו.

העקיצה של פשפש המיטה אינה נעימה, אך היא אינה מסוכנת לרוב בני האדם, אלא רק לאנשים אלרגיים. עבור מי שסובלים מאלרגית שונות, עקיצת הפשפש תתבטא בגרד חזק, בנפיחות, בהתפתחות דלקת ובמקרים קיצוניים לגרימת נזקים גופניים  קשים.

המניעה היא גם סוג של הדברה. אל תכניסו לבית רהיטים ישנים, פריטי עץ משומשים או חפצים שהושלכו לרחוב. הימנעו גם מקניית בגדים משומשים, במיוחד כאשר אתם לא יודעים מה המקור של הבגדים.

הפשפשים רגישים לאור השמש, ולכן אם אתם חושדים שש לכם פשפשים במיטה, הטיפול הראשון הוא חשיפת כל המצעים והמזרונים לאור שמש חזק לפחות למשך יום אחד. את המצעים כדאי לכבס ולייבש במייבש כביסה בחום גבוה, חום המייבש יהרוג את הפשפשים. אחרי שחשפתם את המזרון לחום השמש, יש לשאוב אותו עם שואב אבק בעל עוצמה חזקה.

מדבירים ותיקים טוענים כי בשנים האחרונות הפשפשים פיתחו עמידות לחומרי הדברה. אם ניסיתם להילחם בפשפשים באמצעות חשיפה לשמש או בשימוש  בתרסיסים המכילים חומרי הדברה ביתיים ולא הצלחתם, הזמינו מיד מדביר מקצועי. המדבירים המקצועיים משתמשים בחומרי הדברה חזקים ויעילים הרבה יותר.

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה