הדברת פשפש המיטה
 
 
הכל על פשפש המיטה
 

הכל על פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא אחד המזיקים הקשים להדברה. אומנם, פשפש המיטה אינו מעביר מחלות, אך הוא גורם לאי נעימות, לעקיצות, לגירויים, לפצעים ולדלקות בעור. במקרים רבים הוא גורם גם לנזקים לרכוש, הוא מכתים בכתמי דם או צואה  את הריפודים, שטיחים ומוצרי טקסטיל ואם הוא נצא ברהיטים, במקרים רבים נידרש להיפטר מהרהיט הנגוע. הדרך הטובה ביותר להילחם בפשפש המיטה היא באמצעות ריסוס, אך אל תתפתו לרסס לבד, ריסוס ביתי לא יועיל, אלא יזיק.

הכל על ריסוס פשפש המיטה – כל השלבים בדרך אל ההצלחה

ריסוס פשפש המיטה מתבצע במקרים של פלישה של כמות גדולה של פשפשים אל המיטה. הימצאות הפשפשים במיטה אינה נעימה. אנו מגיעים למיטה כדי לנוח, להתכרבל וליהנות מהחום שבה בלילות הקרים ואף אחד מאתנו לא רוצה להיות במיטה עם יצורים לא נעימים. את עקיצות הפשפשים אנו לא מרגישים בזמן אמת מאחר ולפשפשים יש חומרי הרגעה טבעיים הנמצאים אצלם בגוף ובעזרתם הם מאלחשים את מקום העקיצה, אך הסימנים והגירודים בבוקר לא מותירים מקום לספק.

מיד לאחר שגיליתם שיש לכם פשפשים במיטה, בספה, בשטיח או בכל מקום אחר בבית, אתם חייבים להזמין מדביר מקצועי. ההתרבות של הפשפשים מהירה מאוד, אם לא תזמינו היום את המדביר, בעוד מספר ימים תופתעו לגלות שפשפש יחיד הפך למושבה שלמה של פשפשים.

ריסוס פשפש המיטה הוא עבודה של מקצוענים. רק מדביר מקצועי ידע לאתר את המקומות שבהם נמצאים הפשפשים ולהדביר אותם בהצלחה. כדי לאתר את המקומות שבהם נמצאים הפשפשים ישתמש המדביר בפנס רב עוצמה ויחפש סימנים המעידים על הימצאות הפשפשים. לאחר שמצא את הסימנים הוא ירסס את המקומות רק באמצעות חומרים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

לפני שהזמנתם מדביר מקצועי יש לכבס את מצעי המיטה בטמפרטורה גבוהה ולייבש בשמש או במייבש הכביסה בדרגת חום גבוהה. לאחר הריסוס יש לשטוף את הרצפה היטב כדי למנוע את ההתפשטות שלהם.

הקושי העיקרי בהדברת פשפש המיטה הוא הדברת הביצים. הקליפה החיצונית של הביצים קשה, קשה לחדור דרכה וביצי הפשפשים מסוגלות לשרוד  כמעט כל ריסוס. כדי להילחם ביעילות נגד הפשפשים, ובמיוחד נגד הביצים, יש לחזור על פעולת הריסוס מספר פעמים עד להדברה המוחלטת.

חברתנו מתמחה בין היתר בפתרונות בתחום הדברת חדקונית הדקל על ידי מכשור טכני מיוחד המותאם לכך.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה