פשפשים
 
 
חומר הדברה פשפש המיטה
 

חומר הדברה פשפש המיטה

ישנם שמות שעלולים להעביר בכם צמרמורת. אם תשמעו מישהו מדבר על פשפש המיטה כנראה שתרגישו את אותה הצמרמורת מתחילה לכם בגב התחתון ומטפסת למעלה. המחשבה על חרקים קטנים הרצים לאורכה ולרוחבה של המיטה שלכם ותוך כדי מוצצים את דמכם בתור ארוחת ערב מספיקה כדי להלחיץ כל אחד ואחת. למרות הפחד, פשפשי המיטה הם יצורים קטנטנים אך הם יכולים להיות מציקים במיוחד. הפשפשים מתקרבים לגוף האדם ושולחים אליו חדקים קטנים כדי למצוץ את הדם. בתוך החדקים הללו ישנם חומרי אלחוש שנועדו להרדים את המקום כך שלא תחושו בעקיצה מיד, אלא רק לאחר סיום הארוחה של הפשפש. אם אתם רוצים לחזור לישון בשקט, זה הזמן לחפש חומר הדברה פשפש המיטה ולהעלים את האורחים הבלתי רצויים.

חומר הדברה פשפש המיטה – במיוחד בשבילכם

חום גבוה

ישנה שיטת הדברה של פשפש המיטה הדוגלת בשימוש בחום גבוה בלבד. הפשפשים אינם מסוגלים לשרוד חום של מאה וחמישים מעלות, ולכן כלי ההדברה מצליחים להגיע לטמפרטורות הללו. בעזרת כלי ההדברה מחממים את כל המשטחים הנגועים או החשודים עד שהם מגיעים לטמפרטורות הרצויות וכך ניתן להיות בטוחים שהפשפשים נעלמו מהמקום. את ההדברה יש לבצע רק באמצעות מדביר מקצועי שמכיר את הכלים, בעל ניסיון בהדברת פשפשים ומסוגל להתמודד עם הנושא.

הדברה כימית

לרוב אין צורך לרסס נגד פשפשי המיטה אלא לנקוט באמצעים המתאימים בכדי לסלקם לצמיתות כגון חשיפה לאור השמש, הרתחה של המצעים והבגדים ושאיבה חזקה באמצעות שואב אבק מקצועי, אך לעיתים ישנו צורך לבצע הדברה משלימה באמצעים כימיים. מומלץ לוודא עם המדביר לפני תחילת הריסוס כי החומרים מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, ובנוסף לכך חשוב להדגיש שאין לרסס את המזרון. ריסוס של המזרון עלול להביא לתוצאות לא רצויות כגון אלרגיה, גרד ואפילו אדמומית בחלקי הגוף השונים.

וידוא סופי

מומלץ לאחר שבועיים לבצע הדברה משלימה שתוודא שהאורחים הלא קרואים אכן עזבו את המקום ואינכם צריכים להתמודד איתם יותר. רוב המדבירים מציעים זאת כחלק מחבילת ההדברה, אך מומלץ לברר זאת עוד לפני הזמנת המדביר אליכם.

ב"המרכז הארצי להדברת פשפשים " משתמשים רק בחומרי ההדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות! צרו קשר , נשמח לעזור ולתת שרות מקצועי ואמין.

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה