הדברת פשפש המיטה
 
 
מדביר פשפשים
 

מדביר פשפשים - למה אסור לוותר עליו?

רבים מאתנו נוטים לחסוך כסך, לוותר על הזמנת מדביר מקצועי ולנסות להדביר לבד את הפשפשים בבית. בדרך כלל זה לא מצליח וגרוע מכך, אתם יכולים להזיק הרבה יותר מאשר להועיל. כמו שבכל תחום, כאשר אנו מנסים לבצע עבודה שאנו לא מתמחים בה, סיכויי ההצלחה נמוכים, כך סיכויי ההצלחה של הדברת פשפשים ללא עזרת מדביר פשפשים נמוכים ועלולים לעלות לנו במחיר יקר של עקיצות, גירויים, זיהומים ואפילו מחלות.

מדביר פשפשים – ארבע טעויות שאסור לעשות

אל תנסו להילחם בפשפשים לבד ואל תוציאו את המזרון לשמש. אומנם החום הורג את הפשפשים, אך לא חום השמש. קרני השמש אינן מספיק חמות כדי להרוג את הפשפשים. להפך, הפשפשים יברחו מהמזרון, ימצאו מקומות מסתור חדשים, יתרבו בהם ופתאום תגלו שבמקום מספר בודד של פשפשים, יש לכם מושבה גדולה של פשפשים שהתפזרו בכל הבית.

אל תנסו לשאוב את השטיחים, את מקום המרבץ של החיה, את הריפודים ועוד מקומות שבהם יש פשפשים לבד. לשואב הביתי, גם לשואבים החזקים, אין את העוצמה והכוח שיש לשואב המקצועי שאתן עובד המדביר. גם כאן הפשפשים עלולים להגיח ממקומות המסתור, לחפש מקומות חדשים ולהתרבות. השימוש בשואב אבק ביתי, לא יועיל הוא רק יזיק.

החום אומנם ממית את הפשפשים, אך יש צורך לחמם את הבית בטמפרטורה של לפחות חמישים מעלות כדי להשמיד את הפשפשים ואת הביצים, לכן אל תנסו לחמם את החללים באמצעי חימום ביתיים כמו רדיאטור, מפזר חום, מזגן ועוד.

אל תתפתו להזמין מדביר פשפשים חובב ואל תתפתו למחירים זולים. המחיר של הדברת פשפשים מורכב ממספר גורמים כמו המחירים של חומרי ההדברה, הציוד שבו משתמש המדביר והניסיון והידע שרכש המדביר במשך שנים רבות של עבודה. מחיר זול עלול לאותת על מדביר לא מקצועי, על ציוד מיושן ועל חומרים באיכות ירודה.

כאשר אתם מזמין מדביר להדברת פשפשים חשוב לוודא כי הוא מכיר היטב את תחום הפשפשים, את אורח החיים שלהם והוא משתמש רק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה