פשפש המיטה
 
 
מניעה פשפש המיטה
 

מניעה פשפש המיטה – איך למנוע ואיך להדביר

פשפש המיטה נוהג להסתתר בסדקים, בארגזים, בקופסות סגורות וישנות, בלוחות המיטה, בין קפלי המיטה ובמקומות חשוכים וטחובים. הוא מתרבה במהירות, הוא אינו מזיק, אך מטריד. הוא ניזון מדמו של האדם, הוא מחדיר את דוקרני הגפיים שלו אל תוך העור ומפריש את הרוק פנימה. עקיצת הפשפש אינה מכאיבה, אך אם אתם סובלים מאלרגיה, היא עלולה להתנפח ולגרום לבעיות בריאות חמורות.

מניעה פשפש המיטה – מהן הדרכים האפקטיביות

פשפש המיטה אינו מסוגל לנתר או לקפץ ולעבור ממקום למקום. הוא מגיע אליכם הביתה במגוון דרכים. אם יש לכם חיית מחמד כלב או חתול, הם עלולים לשאת על גופם פשפשים ולהביא אותם לביתכם. עשו לכם מנהג קבוע, רחצו את חיית המחמד עם שמפו נגד פשפשים. אפשר גם לקנות קולר מיוחד הדוחה פשפשים.

קיני יונים השוכנים על אדן החלון או בפיר הכביסה עלולים להיות מוקד לפשפשים. אם גיליתם קן יונים בקרבת הבית, חשוב להרחיק אותו מיד. אם אינכם מצליחים יש לפנות מיד אל מדביר מקצועי העוסק בסילוק יונים. אם לא תעשו כך, גם תסבלו מהטרדות היונים וגם מפשפשים.

פשפש המיטה מגיע לבית על גב רהיטים מזרונים או חפצים ישנים העוברים ממקום למקום. אל תכניסו הביתה מזרונים ישנים, מזוודות ישנות או רהיטים משומשים, אלא אם אתם יודעים מאין הם הגיעו ובטוחים כי אין בהם פשפשים או מזיקים אחרים.

אטמו היטב את כל הסדקים, החריצים והפתחים הקטנים והצרים.

השתמשו בשואב אבק ושאבו באופן קבוע את כלי המיטה ואת המצעים בטמפרטורה גבוהה וייבשו אותם בשמש או במייבש כביסה בחום גבוה. פשפש המיטה רגיש לחום. אם יש לכם מכשיר קיטור עם אדים יבשים בבית הצמידו את האדים החמים אל הפתחים הצרים. כך אולי תצליחו לקטול את הפשפשים ואת הביצים, אך לא לצמיתות.

אם גיליתם סימנים לפשפשים בבית, אל תרססו בחומר נגד פשפשים. מרב הסיכויים כי חומרי הריסוס לא יצלחו לחדור אל מקומות המסתור של הפשפשים, אלא רק יבריחו אותם.

בכל מצב שבו גיליתם סימנים של הימצאות פשפש המיטה, יש לפנות מיד למדביר מקצועי. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" יודעים איך להשמיד את הפשפשים לצמיתות. צרו קשר, נשמח לעזור לכם.

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה