פשפשים
 
 
נזקי הפשפשים
 

נזקי הפשפשים

הפשפש הוא חרק טפיל אשר ניזון מדם בעלי החיים ובני האדם. הפשפשים אינם מעבירים מחלות או מסוכנים לבני אדם, אך הם פוגעים תברואתית וגורמים לנזקים. פשפשים חרקים המתרבים בקצב מטורף ומהיר, בתוך מספר שבועות, פשפש אחד בודד יכול להפוך למושבה ענקית בת מאות או אלפי פשפשים. הדברת פשפשים זאת אחת מההדברות הקשות והמורכבות ביותר שיש למדבירים מכל סוגי החרקים, לכן כאשר גיליתם סימנים של פשפשים בבית, אל תהססו הזמינו מהר מדביר פשפשים מיומן על מנת שנוכל למזער את נזקי הפשפשים.

איך הפשפשים מזיקים ?

הפשפשים עוקצים אותנו את בני האדם. לרוב הפשפשים נטפלים ראשית כל לילדים ונשים ורק במידה ואין נשים או ילדים הם יעברו לגברים, עקיצות הפשפשים אינם מסוכנות, אך הם גורמים לטרדה אדירה וגירודים עזים. ישנם מקרים אשר הנעקץ רגיש או סובל מאלרגיה שונה, עקיצת הפשפשים יכולה לגרום לנפיחויות, קשיי נשימה או דימומים, במידה וכל תופעות הללו אינם עוברות לאחר מספר שעות חייב האדם לפנות במהירות לקבלת עזרה בבית החולים.

פשפשים גורמים לנזק לרכוש בעיקר על ידי כתמי הדם אשר הם משאירים או כתמים של צואה שחורה. לרוב גם למרות הצלחה של הדברת הפשפשים אנו נאלצים לזרוק את הרהיט הנגוע, את המיטה או השטיחים על מנת להיפטר מהם לחלוטין, במידה ולא נעשה זאת תמיד יהיה חשש כי פשפש בודד הצליח לשרוד את ההדברה הקשה והוא עלול להתרבות במהירות אדירה. פשפש המיטה חרק בעל ריח דוחה, הוא משאיר ריח שמאוד קשה להיפטר גם לאחר מספר ניסיונות רב. במידה ויש ריח רע על המזרן או על רהיט ספציפי, אנו ממליצים להיפטר מהרהיטים הללו.

נזקי הפשפשים- מהם השיטות לזיהוי המזיק ?

במידה ויש  לכם פשפשים בבית אתם יכולים לראות כתמים או סימנים של דם על הסדין. זהו סימן אשר נגרם רק בזמן השינה שלכם כאשר אתם מסתובבים מתוך שינה ומועכים או מגרדים את הפשפשים הקיימים על גבי המזרן, בזמן שאתם מגרדים את העקיצות שלכם. הפרשות של פשפשים הם בצורה של גרגירים שחורים קטנים זעירים. תוכלו למצוא את הגרגירים בתוך קפלים של המזרן , בתוך סדקים כמו שקעים חשמליים, על הקיר או במסגרות של תמונות ועוד. נוכל למצוא נשלים בצבע חלוד על גבי המיטה או במקומות מסתור רבים אחרים. לפשפשים יש ריח רע אשר גורם לנו לדחייה ולכן אם יש ריח רע קיים סיכוי סביר כי מדובר בהתקפה של פשפשים בבית.

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה