הדברת פשפשים
 
 
פשפשים הדברה למקצוענים
 

הדברת פשפשים – הפשפשים ששיגעו את ניו יורק הגיעו לישראל

דויד כהן, סטודנט ישראל שלמד בניו יורק. לא ישכח את הרגע שבו הפשפשים השתלטו על חייו. גרתי עם שותפים, מספר דוד, ואחד השותפים שהסתובב כבר כמה ימים עם עקיצות מוזרות בגופו הודיע לחבריו: אני חושב שראיתי פשפש. התקשרנו מיד לבעל הדירה, הוא לא נבהל והבטיח לשלוח לנו מדביר מקצועי.

עוד לפני שהמדביר הגיע ארזנו את כל החפצים ועזבנו את הדירה לשבוע. לאחר שהמדביר הודיע כי הדירה נקייה מפשפשים חזרנו אליה, אך יחד אתנו חזרו גם הפשפשים. המדביר חזר, הדביר שוב, אבל הפשפשים נשארו אדישים. אחרי שהבנו שהפשפשים לא מתכוונים לעזוב את הדירה, מצאנו דירה חדשה ויפה , אך כמה ימים אחרי שהתמקמנו בה גילינו שגם הפשפשים עברו אתנו דירה.

זה קרה בניו יורק אבל אף מדינה לא חסינה מפשפשים. הפשפשים נודדים ועוברים ממקום למקום על גבי המזוודות, בבגדים, בנעליים בספרים ובכל דבר שעשוי מבד, מנייר או מעץ. הם התחילו בניו יורק, אבל מאוד מהר הם הגיעו גם לישראל.

הדברת פשפשים – רק מדביר מקצועי יוכל לפתור את הבעיה

בשנות החמישים הודות לשימוש הנרחב  בדי.די. טי. הפשפשים הודברו וכמעט נעלמו, אך בתחילת המאה הנוכחית הם חזרו והתפשטו בקצב מסחרר בארצות הברית, באוסטרליה ובקנדה וגם בישראל.

בעבר, הדברת פשפשים בוצעה באמצעות ריסוס בחומרים כימיים, אך בשנים האחרונות פיתחו הפשפשים עמידות לחומרי ההדברה הכימיים וגם המודעות לסכנות של החומרים הכימיים הרעילים עלתה.

כדי לאתר את הפשפשים משתמש המדביר בפנס רב עוצמה ובעזרתו הוא מצליח לאתר אותם בכל מקום בבית, גם במקומות מסתור.

לאחר שאיתר המדביר את הפשפשים הוא מדביר אותם באמצעות קיטור. חום הקיטור קוטל את הפשפש בכל אחד משלבי מחזור החיים שלו. הוא מצליח להפריד בין הביצים, לקטול אותם וגם להשמיד את הפשפש הבוגר.

בסיום פעולת ההדברה מציב המדביר מלכודות כדי לוודא כי בדירה לא נשארו יותר פשפשים. אם יגלה המדביר פשפשים במלכודת הוא יבצע הדברה חוזרת באמצעות חומרי הדברה חריפים המותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, אך רק למדביר מקצועי.

סובלים מפשפשים? צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת פשפשים!"

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה