פשפש המיטה
 
 
פשפש המיטה – הוראות הדברה
 

פשפש המיטה - הוראות הדברה

פשפש המיטה מגיע אל הבית באמצעות בעלי חיים, הוא ניזון מהדם של בני האדם, ולכן הוא מחפש את קרבתם. המקום שבו הוא הכי נהנה לשהות הוא המיטה, ולכן הוא נקרא פשפש המיטה. אך פשפש המיטה לא נמצא רק במיטה, הוא שוהה בכל מקום שבו יש לו מגע עם בני אדם, מגע שבאמצעותו הוא יכול למצוץ את הדם שלהם. לפשפש המיטה יש שלושה שלבים עיקריים בחייו, שלב הביצה, שלב הזחל ושלב של הפשפש הבוגר. כדי להדביר בהצלחה את פשפש המיטה יש להשמיד אותו בכל שלב בחייו.

פשפש המיטה הוראות הדברה – הכול על כל שיטות ההדברה

הדברת פשפש המיטה באמצעות ריסוס בחומרי הדברה כימיים היא אחת השיטות הנפוצות. את חומרי ההדברה מרססים בכל מקום שבו נמצאים הפשפשים, בסדקים, על הקירות, על הרצפה, על המיטה, בשקעי החשמל ועוד.

בשנים האחרונות הפשפשים פיתחו עמידות לחומרי הדברה כימיים ובנוסף, המודעות לסיכון שבחומרי ההדברה הכימיים הרעילים גברה. כדי להתמודד עם הבעיות, משתמשים המדבירים בחומרי הדברה בעלי מינון נמוך ומבצעים את ההדברה מספר פעמים עד להשמדה המוחלטת של הקן.

הדברת פשפש המיטה בשיטת הערפול היא שיטה שבה מרסס המדביר המקצועי חומרי הדברה אל חלל האוויר וכפי שהערפל עומד באוויר ומצטבר בטיפות קטנות, כך גם חומרי ההדברה מצטברים לטיפות ונשארים באוויר. לשיטת הדברה זו יש חיסרון, טווח ההשפעה שלה קצר מאוד ולאחר שחומרי ההדברה מתפזרים, אפקט ההשפעה מסתיים.

בהדברה באמצעות אבוקת אש סוגר המדביר את כל החלונות בחלל שאותו הוא רוצה להדביר, פותח את האבוקות, מדליק אותן והעשן המתפזר מהן הורג את הפשפשים שאתם הוא בא במגע. הדברה באמצעות אבוקות האש נחשבת להדברה יעילה, אך לפעמים יש צורך לחזור עליה מספר פעמים עד להשמדה המוחלטת של כל הפשפשים.

במקרים שבהם לא מעוניינים להשתמש בחומרי הדברה כימיים משתמשים בקיטור כאמצעי להדברה. מכונת הקיטור מפזרת אדי מים חמים בכל מקום שבו יש חשד להימצאות הפשפשים, הפשפשים רגישים לחום והמגע עם האדים החמים משמיד אותם וגם את הביצים. לאחר הפעולה משאיר המדביר מלכודות בחלל. לאחר כשבוע חוזר המדביר לבדוק את המלכודות, אם לא נמצאו פשפשים במלכודת, פעולת ההדברה הצליחה, אם נמצאו פשפשים כנראה שפעולת ההדברה לא הצליחה ואין ברירה, צריך להדביר את הפשפש באמצעים כימיים.

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה