פשפשים
 
 
פשפש המיטה טיפול בעקיצות
 

פשפש המיטה טיפול בעקיצות – כל ההוראות, כל ההנחיות!

פשפש המיטה הוא חרק לא  מסוכן כמו חרקים אחרים, אך הוא מציק ומטריד. אחד הסימנים להימצאות פשפש המיטה הוא עקיצות בחזה, בצוואר ובגב התחתון. עקיצות הפשפש אינן מסוכנות, אך אם אתם סובלים מאלרגיה, מקום העקיצה עלול להתנפח ולגרום לבעיות רפואיות, לעתים אפילו בעיות חמורות. המאמר זה נביא טיפים ועצות טובות בנושא פשפש המיטה טיפול בעקיצות.

פשפש המיטה טיפול בעקיצות – באדיבות "המרכז הארצי להדברת פשפשים"

בעבר כמעט ולא היו פשפשים בישראל ובארצות העולם המערבי. בשנים האחרונות הפשפשים חזרו, ובגדול. אם בעבר הימצאות הפשפשים הייתה עדות להיגיינה ירודה ולהזנחה, כיום אפשר למצוא פשפשים גם בבתים, ובעסקים בבתי מלון יוקרתיים בארצות מפותחות. ההנחה היא כי מטיילים מארצות מערביות שנסעו לטייל במדינות העולם השלישי, חזרו הביתה והביאו אתם מכת פשפשים.

עקיצות פשפש המיטה מצויות בעיקר בחזה, בצוואר ובגב. הן נראות כנקודות אדומות המסודרות בשורות ישרות, לא תמיד הן מגרדות.

אם גליתם עקיצות של פשפש המיטה, רצוי להימנע מגירודים. יש לשטוף את האזור במים ובסבון או למרוח מעט חומץ. אם המקום כואב או נפוח כדאי להניח על האזור קומפרסים  קרים כדי להפחית את הכאבים ולהוריד את הנפיחות.

במקרה של אלרגיה או היווצרות תופעות חמורות בעור בעקבות עקיצת הפשפשים יש לפנות לרופא ולקבל טיפול במשחה אנטיביוטית או כדורי אנטיביוטיקה.

אם אתם סובלים מאלרגיה או מאסטמה, עקיצת הפשפש עלולה לגרום להתקף אסתמה. לכן חשוב להיות ערניים ולהימנע משינה על מיטות זרות שלא עברו ניקיון כראוי.

פשפש המיטה טיפול בעקיצות כולל גם הדברה ומניעה. אם גליתם סימנים של פשפשים, הזמינו מיד מדביר מקצועי ומוסמך. אל תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם, הדברת פשפשים היא הדברה מורכבת הדורשת ידע, ניסיון וציוד מקצועי.

כאשר אתם מזמינים מדביר, בדקו האם החומרים שבו הוא משתמש מאושרים על ידי משרד הבריאות. השתדלו להימנע משימוש בחומרי הדברה כימיים והעדיפו להזמין מדביר העושה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ידידותיים לסביבה. חומרי הדברה כימיים עלולים לסכן את דיירי הבית ולפגוע בסביבה.

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה