ריסוס פשפש המיטה
 
 
ריסוס פשפש המיטה
 

ריסוס פשפש המיטה – עבודה של מדביר מקצועי

אם מצאתם סימנים המעלים חשד כי בביתכם יש פשפשים, אתם בבעיה. לא קל להיפטר מהפשפשים והם גורמים לאי נוחות רבה בקרב בני האדם. הם לא מעבירים מחלות, אך יש בני אדם המפתחים אלרגיה, נפיחות וכאבים בעקבות העקיצה. הדרך הטובה ביותר להילחם היא ריסוס פשפש המיטה. אל תרססו לבד, אתם עלולים להזיק יותר מאשר להועיל. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" פיתחו שיטות רבות ואפקטיביות למלחמה בפשפש המיטה, צרו אתנו קשר, אנחנו נדע איך לעזור לכם.

ריסוס פשפש המיטה – כל מה שצריך לדעת

ריסוס פשפש המיטה חייב להיעשות רק באמצעות מדביר מוסמך העושה שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות. לא מספיק לבצע ריסוס, יש לטפל בכל האזורים הנגועים ובמיוחד בסדקים ובחריצים, במיטות, בספות בכורסאות, בקפלי בדים, בווילונות, תחת השטיח ועוד.

הסימנים המעידים על הימצאות פשפשים הם סימני דם קטנים על הסדינים, עקיצות קטנות בשורות ישרות על החזה, על הצוואר ובגב, סימנים להפרשות בצורת גרגירים שחורים וקטנים וריח מאוד לא נעים במקומות שבהם הם נמצאים.

אל תבצעו ריסוס פשפש המיטה לבד. ריסוס בלתי מקצועי לא יפתור את הבעיה, אלא רק יבריח את הפשפשים ויהיה קשה עוד יותר לאתר אותם.

לפני שהגיע המדביר כדאי לבצע מספר פעולות. יש לכבס את הסדינים ואת מצעי המיטה כולל שמיכות וכריות, במים רותחים ולייבש בשמש או במייבש כבסה בטמפרטורה גבוהה.

מומלץ לשטוף את הרצפה בשמפו נגד פשפשים כדי למנוע את ההתפשטות שלהם. חשוב לדעת כי הפשפשים מתרבים במהירות רבה.

מדביר מקצועי יבצע מספר פעולות לפני הריסוס. ראשית הוא יבדוק באופן יסודי ומדוקדק ובאמצעות פנס רב עוצמה את הדירה ויאתר את המקומות הנגועים בפשפשים. אם התרכזו הפשפשים רק בחדר אחר, יבצע המדביר ריסוס פשפש המיטה בחדר הנגוע, אך אם הוא ימצא נגיעות בשני חדרים או יותר, היא ירסס את כל הדירה.

כאשר הזמנתם ריסוס פשפש המיטה חשוב לוודא כי המדביר משתמש רק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות. ב"מרכז הארצי להדברת פשפשים" משתמשים בחומרי הדברה ירוקים, חומרים שאינם פוגעים בסביבה ואינם מזיקים לבני האדם.

 

 

 

 

 

 
 
 
!תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
חדשות
ריסוס חינם
למזמינים דרך האתר הדברת פשפשים ריסוס חינם נגד...
 
 

ברשיון משרד לאיכות הסביבה